ד"ר איריס בר-און
טיפול אישי, זוגי ומיני - הרצאות- סדנאות

אודות

ד”ר איריס בר-און היא סקסולוגית מוכרת ומוערכת, אשר מאחוריה אלפי הרצאות וסדנאות בתחומים רבים: זוגיות, אהבה, תקשורת, העצמה, משפחה ופגשה בקהלים רבים ומגוונים מהארגונים הגדולים במדינה, לחברות היי-טק ועד חוגי בית. כמו-כן מאחוריה ניסיון טיפול וייעוץ עשיר של למעלה מ-25 שנים לאלפי אנשים מכל קשת האוכלוסיה.

איריס שירתה בצבא כמורה חיילת בחיפה, המשיכה את לימודיה, הוסמכה כמורה בכירה ולקחה חלק במערכת החינוך במשך 14 שנים.

לידות ארבעת בניה לא עצרו מבעדה מלהמשיך ללמוד תואר ראשון בפסיכולוגיה תואר שני במדעי ההתנהגות וכן השלימה דוקטורט בחינוך בנושא “מיניות מתבגרים”.
איריס החליטה לשלב את ניסיון חייה וההשכלה שתרכוש על מנת להדריך ולנסות למנוע פירוק בתים, שלא פעם מתרחשים ללא מחשבה תחילה. כי לדעתי אין זוג לא מוצלח אלא יש זוג לא מודרך.

איריס משדרת מזה כ-22 שנים תוכנית שבועית ברדיוס fm100 במוצאי שבת – “מדברים אהבה עם איריס בר-און”. שידרה תוכנית יומית ברדיו חיפה וברדיו לב המדינה – “המופע של איריס בר-און”. התארחה באינספור תוכניות בוקר ואירוח וכתבה בעיתונות הישראלית.

איריס מאמינה בהתפתחות ובהתקדמות תוך כדי עשייה על כן יצרה מופע בידור על זוגיות, אהבה וסקס עם ננסי ברנדס “טוב לי או רע לי” ומופע על זוגיות ומשפחה עם אסף אשתר ואיריס ברנע “סיפורים ממין אחר”, מופע לילדים שמטרתו למנוע פגיעות מיניות בילדים “הגוף הזה הוא שלי” עם קלוד דדיה. בד בבד המשיכה ללמד סדנאות וקורסים מקצועים, ביניהם הנחתה קורס במכללת אמונה עבור מדריכות כלה. ואני עדיין תלמידה החוקרת את העולם ולומדת ככל האפשר.

חלק מההכשרות שלי:

בואו נדבר

הספר שלי

אלו קורסים לקחנו בחיינו כדי לדעת איך להתחתן טוב? מי לימד אותנו איך לתכנן נכון חתונה על כל השלכותיה? אילו מיומנויות רכשנו אי פעם כדי שנדע כיצד לנהל חיי נישואין מאושרים?

ספר זה נולד מתוך רצון לחלוק עמכם את נסיוני, השכלתי ועבודתי רבת השנים בתחום הזוגיות, המיניות והיחסים בין בני אדם. לא לחינם בחרתי להדגיש את הנושאים הפרקטיים בחיים משום שהופתעתי לראות עד כמה אין בנמצא ספר שכזה. היותי אישה, אם ובת זוג סייעה לי בכתיבת הספר והשתדלתי ככל האפשר להעלות את דברי על כתב בשפה ברורה המלווה באנקדוטות ובדוגמאות מהחיים על מנת לצייד אתכם במיטב הכלים שיאפשרו לכם לבחור נכון את בני זוגכם תוך הבנה של משמעות הנישואין וערך המשפחה.

כולי תקווה שספר זה יסייע לכמה שיותר זוגות לטפח ולשמר את קשרי הנישואין שלהם ולתרום ולו המשהו להפחתת שיעור הגירושין העולה מדי שנה. בכל פעם שזוג מתגרש, נפתחים השמיים והמלאכים בוכים. אפשר למנוע את הכאב והסבל הכרוכים בגירושין אם מבינים ולו במעט את התהליכים מהם מורכבים חיינו כזוגות נשואים.

לכן אני פונה אליכם זוגות צעירים, קראו והפנימו, הספר הזה נועד בשבילכם ולמענכם.

בברכת הצלחה ואהבה, ד”ר איריס בר-און.

מהמדיה

חלק קטן מן התוכניות שהתארחתי בהן 

בואו נדבר

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם